Bio

Ufi DaMan se o muziku ‚stará‘ od roku 1993, kdy poprvé začal experimentovat s programy typu Tracker.
Po různých omylech, pokusech a testech se jeho softwarová orientace digitálním světě hudby ustálila na programu FL Studio.
Momentálně koketuje s NI MASCHINE. Hraní z kontrolerů, gramofonů, DVS nebo CD mu není cizí, ale k reprodukci svých autorských setů využívá pro živé hraní NI MASCHINE, založených převážně na elektronické taneční muzice, tedy: electro; house; techno; nu-rave; indie; nu-disco, ale i IDM, EBM a na přání 80’s synthpop;)
Ufi byl po dlouhou dobu rezidentem pražského klubu TOUSTER, kde měl možnost si zahrát nejen s českou dj špičkou, ale i se zahraničními hosty např. Jonty Scrufff, Fidelity Castrow, JohnB nebo Space djs aj. Objevil se v mnoha pražských i mimopražských klubech i barech a rozhodně se nevyhýbá velkým pódiím např. na Mácháči, Apokalypse, DockTown, ChillInPrague a Cindě. Ufi nemá rád Beatport.com, TOP10 od něj určitě neuslyšíte. Místo toho tráví svůj čas výběrem nových tracků u neznámých interpretů publikujících na BandCamp.com a hlavně na SoundCloud.com, kde je možné si poslechnou přes 50 remixů i jeho autorských skladeb.